Ian
Blog > Komentarze do wpisu
Złote Globy 2010
KREACJE

Które gwiazdy były najlepiej ubrane ? Mój numer jeden to Olivia Wilde z House M.D.

Chociaż tak naprawdę najlepiej wyglądała Hale Berry - patrz post o nagrodach. Ciekawy strój miała Maggie Gyllenhall

A kto nie trafił ze strojem ? Na przykład Jennifer Aniston.

 Brendan Fraser, który nie ukrył nabytych krągłości

W Polsce najważniejsze było, że Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na gali z Colinem Farrellem

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell pojawili się na gali

Polka usiadła przy stoliku z partnerem, a także z Sandrą Bullock i Robertem Downey Jr. Czy to Alicja przyniosła szczęście ? Globy odebrali i Bullock ( budująca w The Blind Side ) i Downey ( urzekający w Sherlocku Holmesie ), a także Jeff Bridges za Crazy Heart, w którym to filmie gra też Farrell. Bullock twierdzi, że jest lepszą aktorką od kiedy jest z Jessem Jamesem, gwiazdą telewizyjną. Czy Farrell może mieć podobny wpływ na Bachledę-Curuś ?  

Najciekawszą kreację miała Chloe Sevigny. Dlatego też mężczyzna, wprowadzający gwiazdy na scenę ( Sevigny odbierał Glob za telewizyjną rolę drugoplanową w "Trzy na jednego" ) nadepnął jej niechcący na jedną z falban.

Piękną biżuterię miala Ginnifer Goodwin - znajdziecie ją tutaj. Ulubionych ( na paniach ) białych koszul na takich eventach brak, ale są podobne akcenty. Przykład ? Kristen Bell:

 BTW - nagrodzona rola Sandry Bullock utrwaiła kolejny fetysz: model żony na po czterdziestce. Niczym Carmela w Sopranos, Witherspoon w Walk the line czy McAdams w Red Eye - najnowsze wcielenie to fantastyczna rola S.B. w The Blind Side

A tak w ogóle, to wczoraj w Los Angeles padał deszcz.

Spanish actress Penelope Cruz arrives for the 67th Golden Globe Awards

Pogoda wyspiarska, nic dziwnego, że pierwszym od 15 lat gospodarzem Złotych Globów był pierwszy w historii prowadzenia gali tych nagród Brytyjczyk. Jak poradził sobie Ricky Gervais ? Zdania są podzielone.

Brytyjczyków było sporo, wśród nominowanych, ale nie wygrywali. Niektórzy, jak Kenneth Branagh ewidentnie nie mają dobrej passy. Czyżby aktor postanowił upodobnić się do swej postaci ? Kurta Wallandera ?

I w tym deszczu można było przegapić, że George Clooney tym razem nie przyjechał sam.

Jego partnerką była Elisabetta Canalis.

Prócz niebieskości ( nie tylko biżuteria i suknia, ale i oczy Ginnifer Goodwin, krótko ściętej brunetki ) dominowala czerń, ale pojawiły się też różne odcienie różu i rudego. W dużych ilościach. A czasem w świetnej jakości.

Golden Globes 2010: Christina Hendricks of Mad Men

Spojrzenie na Christinę Hendricks przypomina, że czas najwyższy zabrać się na serio za trzecią serię nagrodzonego serialu Mad Men.  

poniedziałek, 18 stycznia 2010, ian.pelczar

Polecane wpisy