Ian
Blog > Komentarze do wpisu
Kto chce bilet na Euro 2008?
Zasada jest prosta-płacisz dziś, nie wiesz czy pojedziesz.

Wszyscy mi ostatnio gratulują. W końcu wylosowałem aż trzy podwójne bilety. Mecze Polaków na Euro 2008 stoją otworem. Wystarczy, że się zdecyduję co zrobić. Opcje są trzy:

SZALONA

Kupuję wszystkie wylosowane bilety: na oba ewentualne ćwierćfinały i finał. Wydaję 4600 złotych. Jeśli nie awansujemy do finału, nie wyjdziemy z grupy, trochę pieniędzy stracę- na koszty operacyjne. I żyję w niepewności, bo na stronie kupbilet nie ma żadnego regulaminu, a zasady przydziału biletów warunkowych, w rozumieniu sposobu ich dystrybucji 'nie są jeszcze znane'.

ROZSĄDNA

Kupuję bilety na oba ewentualne ćwierćfinały. Mam pewność, że po wyjściu z grupy Polaków na pewno zobaczę ich w akcji. Ale, jeśli dojdą do finału będę bardzo nieszczęśliwy. Wydaję 1800 złotych, 900 do mnie wraca po jednym z ćwierćfinałów.

OSZCZĘDNA

Wydaję tylko 900 złotych na jeden z ćwierćfinałów. Nie liczę na wygranie grupy, nie zamrażam więc żadnych pieniędzy, ale i mogę obejść się smakiem.  

I teraz propozycja z tytułu: jeśli ktoś chce towarzyszyć mi, w którejś z wypraw i jest w stanie partycypować w kosztach, czyli po prostu kupić sobie jeden z biletów, jakie wylosowałem dla osoby towarzyszącej: czekam na kontakt.

 

 

środa, 19 marca 2008, ian.pelczar

Polecane wpisy

  • Selekcjoner już wygrywa

    Czyli Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. Franciszek Smuda wygrał już pierwszy mecz jako selekcjoner. Tyle, że to jego kula u nogi - klubowa drużyna z Lubina -

  • 4 Thierry

    Poprzedni finał wygrany przez Barcelonę był koszmarem. Tegoroczny - bajką. Przynajmniej Thierry Henry jest najbardziej utytułowanym piłkarzem globu i ma wszyst

  • Mr.Arsenal and Mr.Offside

    Heartbreaker. Tony Adams poprowadził pierwszy w karierze klub w europejskich pucharach. A na boisku rządzili młodsi od niego byli gracze Gooners. Portsmouth zo

Komentarze
Gość: kejsper, 80.53.53.*
2008/03/23 23:30:47
John, do kiedy trzeba wplacic kase?